Lépj be te is közénk!

Az Egyesületi tagság többféle lehet. Lehetsz pártoló tagunk, aki az Egyesület munkájához a tagdíjjal és eseményeinken való részvétellel segít.

Lehetsz rendes tagunk is, aki a fentieken felül az Egyesület rendes életében részt vesz. Gyűlésekre járhatsz, ahol megbeszéljük a település és a közösség aktuális dolgait, meghatározzuk irányvonalait.

Miben segíthetsz

Rendezvények szervezésében, lebonyolításában mindig szükség van cselekvő erőre. Továbbá kiemelt projektjeink megvalósításánál is számítunk rád, legyen szó felújításról, parkosításról, vagy falukaszálásról.

Írd le nekünk

Jelentkezésedben írd le nekünk, mivel szeretnél hozzájárulni a munkánkhoz? Milyen személyes célod van, amit velünk szeretnél elérni?

Ne hagyd ki az üzenetből: NÉV CÍM TELEFONSZÁM EMAIL CÍM

• Töltsd ki az adatlapot!
  • Nyomj rá a KÜLDÉS gombra!
  • Hamarosan visszajelző e-mailt küldünk.
  • A következő ülésen elbíráljuk a belépési kérelmet.
  • Fontos! A belépés 6000 Ft éves tagdíj egyösszegben történő befizetésével elfogadható.

belépési nyilatkozat