Közösségi célokat valósítunk meg a falu lakóiért
és a falu fennmaradásáért

Ismerd meg tagjainkat

A közösségnek nagy ereje van. Véleményünk szerint csak úgy lehet élhető jövőt teremteni a vidéken, ha összefogásban közös célokat valósítunk meg. Ehhez az egyesület kiváló forma. Elnökségünkben a közösség aktív tagjain belül két helyi önkormányzati képviselő is helyet foglal. Hisszük, hogy teljes lakossággal és az önkormányzattal együttműködve nagyobb hatékonysággal haladhatunk céljaink elérése felé.

Tagjaink itt lakó emberek és elszármazott a faluért tenni akaró fiatalok és vállalkozók.

Mindenkinek szívügyre Szőlősardó, az alvégtől a felvégig, a legfiatalabbtól a legidősebbig.

Szabados Andor
Elnök
Szabados Viven Bianka
Elnökségi tag - Alelnök
Veres Szilárd
Elnökségi tag - Alelnök
Forgács Andrea
Elnökségi tag - Gazdasági alelnök

Lépj be az Egyesületbe!

Tagként Te is első kézből értesülhetsz aktuális tevékenységeinkről, futó projektjeink előrehaladásáról. Csatlakozz Te is aktuális céljainkhoz, vegyél részt rendezvényeinken. Dolgozzunk együtt a közösségért, a faluért.

Tagjaink
0 +