Szabados Andor
20 év kihagyás után újra falunapot tartottunk a községben. Egy főzővereny és csapatjárék köré fűzve egésznapos zenés mulatságot szervezett az egyesületünk csapata. Több mint 300 fővel és kilenc település vendégeivel éjjelig tartó összejövetelünkön, a gyereksereg és a felnőttek is emgtalálták a szórakozásukat.
„Magyar Falu Program Falusi Civil Alap keretében civil közösségi tevékenységek és feltételeinek című pályázati kiírásra, FCA-KP-1-2020/4-000659 azonosítószámon, Programszervezés Szőlősardóért támogatása” címmel benyújtott pályázatunkból először egy csapatépítő hétvégére ment el a tagság, hogy előkészítse a falunap szervezésével járó feladatokat. Itt összecsiszolódtunk, majd elosztottuk a teendőket a következő 2 hónapra. A szervezés hibátlanul sikerült, számos jó visszajelzést kaptunk. A hangulatról a képek is árulkodnak.